Instagram Yorum Hilesi

Instagram Yorum Hilesi

Sosyal medya üzerinden para kazanmak isteyen ya da paylaşımlarına daha fazla kişinin erişmesini isteyen kişilerin, takipçi sayısını arttırmak için çalışmalar yaptığını, bunun dışında da Instagram yorum hilesi kullanarak kişileri daha fazla sayfasında tutmak istedikleri bilinmektedir. Yapılan yorumlar, genellikle resmin alt kısmında açık bir şekilde görünmese de resmi gören kişiye kaç adet yorum yaptığı açık bir şekilde yazmaktadır. Daha önce paylaşımlarınızı görmeyen ama çok fazla yorum yapıldığını gören kişiler sayfanıza bir anda ilgi gösterecektir. Bundan dolayı hem yorumları okumaya başlayacak hem de sizi takip etmeye başlayacaktır. Kişilerin Instagram yorum hilesi yöntemlerine başvurması, özellikle yeni açılan ve takipçi sayısı arttırılmak istenen hesaplarda etkili olabilmektedir.

Instagram yorum hilesi için kişilerin bazı internet siteleri ve cep telefonu uygulamalarından destek alması gerekmektedir. Şuan en çok tercih edilenin ise internet siteleri olduğunu söyleyebiliriz. Geliştirilen web sitelerinde, kişilerin instagram hesapları ile giriş yapması ve yorum seçeneğini işaretlemesi yeterli olacaktır. Bu sayede, tek bir paylaşımınız için değil tüm paylaşımlarınız için otomatik olarak yorum yapılmaya başlanacaktır. Buna ek olarak, bazı forum sayfalarında kişilerin kendi instagram hesaplarını paylaştığı, kişilerden de yorum talep ettiği görülmektedir. Fakat, bu yöntem hem uzun vadeli sonuç verecek hem de hile yöntemlerine göre sizin çok daha az sayılarda yorum almanıza yol açacaktır. Bundan dolayı en etkili olan yöntemi uygulamak her zaman için doğru oalcaktır.

Takipçi sayınızı arttırdıktan sonra zaten yorum konusunda bir problem yaşamayacaksınız. Yaptığınız paylaşımların altına takipçilerinizin ne düşündüğünü belirtirseniz ya da kaydırmalı resimlerde onlara sorular yöneltirseniz, kişiler otomatik olarak düşüncelerini ya da sizin ona yönelttiğiniz sorulara karşılık cevaplarını iletecektir. Bu sayede, yorum hilesi kullanmanıza da kesinlikle gerek kalmayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın