Instagram Unfollow (Takip Etmeyenleri Görme)

Instagram Unfollow (Takip Etmeyenleri Görme)

Instagram kullanan kişilerin büyük bir kısmı, yaptıkları paylaşımlar kadar takipçi durumlarına da dikkat etmektedirler. Genellikle her kullanıcı daha az kişiyi takip edip buna karşılık olarak da daha fazla kişi tarafından takip edilmek istemektedir. Bunun yanı sıra, takip ettiği kişi sayısı ile takipçilerinin sayısının eşit olmasını istediği kişiler de bulunmaktadır. İlk başlarda kişilerin takipçi ve takip ettiği kişileri analiz edebilmesi oldukça kolaydır. Sayıca az olan kişilerin kontrolü, ancak sayının arttığı durumlarda zorlaşabilmektedir. Bundan dolayı da kişilerin kendilerini takip etmeyenleri bulmak istemesi için daha ayrı bir işlem yapması gerekecektir. Instagram takip etmeyenleri görme işlemleri için şuan hem birçok internet sitesi bulunmakta hem de cep telefonlarına indirilebilen uygulamalar bulunmaktadır.
Sizin için internet sitelerinin mi yoksa mobil uygulamaların mu uygun olduğuna karar verdikten sonra sadece birkaç dakika içerisinde sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyen kişilerin kullanıcı adı ve isimlerine ulaşabileceksiniz.

Instagram takip etmeyenleri görme konusunda, kişilerin internet sitelerini çok fazla tercih etmedikleri bilinmektedir. Çünkü onlarca farklı internet sitesi olduğundan dolayı kişiler bu siteler güvenmemektedir. Bunun nedeni ise, takip etmeyenlerin görülebilmesi için internet sitelerine Instagram kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte giriş yapmanızın gerekmesidir. Kişiler hesaplarının çalınabileceği korkusu ile bu işleme çok fazla başvurmamakta, bunun yerine doğrudan mobil uygulamalara yönelmektedir. Çünkü, mobil uygulamaları daha önce kullanmış olan kişiler, bu uygulamaların ana sayfasında yorum ile yaşadığı problemleri dillendirmektedir. Bu yorumları okuyarak sizler de karar verebilirsiniz.

Instagram hesabınızda sizin takip ettiğiniz kişiler arasında kimlerin sizi takip ettiği, kimlerin ise takip etmekten kaçındığını öğrenmek için hem Android hem de İOS işletim sistemine sahip cep telefonlarınızda uygulamaları kullanabilecek ve analiz yapabileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın