Beğeni Kasma

Beğeni Kasma

İnstagram Beğeni Kasma

Son dönemin popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram’da takipçi sayısının arttırılması ve paylaşılan fotoğraf ve videoların beğeni sayısının artırılması Özellikle bu alanda popüler hale gelmiş keşide hesapları için önemli bir kavramdır. Instagram’da çok takipçi hem de etmek daha çok beğeni almak anlamına gelir. Çünkü daha çok daha gittiğin görebileceği paylaşanlar daha fazla beğeni sayısına ulaşır. Bu anlamda takipçi satın alma yoluyla beğeni arttırma mümkün hale gelmiştir. Daha çok beğeni alan paylaşımlar keşfettim özelliğinde ilk sıralarda ortaya çıkmakta Instagram kullanan bütün kullanıcıları görmesini sağlamaktadır.

Beğeni Kasma Nedir

Instagram beğeni kasma takipçi sayısının artırılması için parayla takipçi satın alma anlamına gelir. Bu sayede daha çok takipçiye ulaşan sosyal medya hesabı daha çok beğeni alacak ve keşfette ilk sıralarda yer alacaktır.

Beğeni Uygulaması

Instagram kullanıcıları takipçilerine bebeğin sayılarını artırmak için beyni uygulamasını olup olmadığını merak etmektedir. Ancak Böyle bir uygulama bulunmamaktadır. Sadece takipçi sayısını arttırabilmek için parayla takipçi satın alabileceğiniz çeşitli siteler mevcuttur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın