PopiGram Nedir? Nasıl Kullanılır?

PopiGram Nedir? Nasıl Kullanılır?

PopiGram 2014 Yılından beri hizmet vermekte olan bir Instagram aracıdır. Bu Popigram sayesinde instagram profilinize ücretsiz olarak takipçi gönderebilirsiniz. Fotoğraflarınızı ücretsiz olarak beğendirebilirsiniz. Fotoğraflarınıza istediğiniz yorumu yaptırabilirsiniz. Ek olarak sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen insanları unfollow edebilirsiniz.

PopiGram Nasıl Kullanılır ?

1-) Popigram’ı kullanmak için. Yukarıdan Popigram.net‘e tıklayın ve ‘İnstagram İle Giriş Yap’ butonuna basın ve ondan sonra karşınıza çıkan ekrana instagran kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak ‘Giriş Yap’ butonuna basın ve giriş yapın. Eğer sürekli ‘Şifreniz Yanlış’ hatası alıyorsanız. Giriş Yap butonunun altında ki talimatları izleyerek sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

2-) Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen ekranda kullanabileceğiniz araçları (takipçi , beğeni , yorum , unfollow) göreceksiniz.

INSTAGRAM BEGENI

3-) Kullanabildiğiniz araçları gördükten sonra. Profilinizde ki fotoğrafa ‘Beğeni‘ göndermek istiyorsanız eğer Beğeni Gönderme Aracı’nın altında ki kullan butonuna basın. Daha sonra karşınıza gelen ekranda sizin profilinizde ki fotoğraflar sıralanacaktır ve instagram beğeni göndermek istediğiniz fotoğrafa tıklayın açılan sayfada beğeni miktarını yazın ve gönder butonuna basın. (PROFİLİNİZ HERKESE AÇIK OLMAK ZORUNDADIR.)

INSTAGRAM TAKIPCI

4-) Eğer  ‘Instagram Takipçi‘ aracını kullanmak istiyorsanız Takipçi Gönderme Aracının altında ki kullan butonuna basın ve daha sonra açılan sayfada Takipçi Sayısı yazan yere profilinize göndermek istediğiniz takipçi sayısını yazın ve Gönderimi Başlat butonuna basıp arkanıza yaslanıp profilinize gönderilen takipçileri izleyin. (PROFİLİNİZ HERKESE AÇIK OLMAK ZORUNDADIR.)

YORUM GONDERME

5- ) Profilinizde paylaştığınız herhangi bir fotoğrafa istediğiniz yorumu yaptırmak istiyorsanız yorum gönderme aracının altında bulunan Kullan butonuna basın. Ve karşınıza gelen ekranda profilinizde paylaştığınız hangi fotoğrafa yorum yaptırmak istiyorsanız o fotoğrafa tıklayın ve daha sonra karşınıza çıkan ekranda Yorumlar bölümüne yaptırmak istediğiniz yorumu girin üste yorum sayısını girin ve Gönderimi Başlat butonuna basın profilinize yorumlar gelecektır. (PROFİLİNİZ HERKESE AÇIK OLMAK ZORUNDADIR.)

UNFOLLOW

6-) Instagram’da sizi takip etmeyenler görmek instagrma unfollow yapmak için araçlar bölümünde en altta bulunan ‘Geri Takip Yapmayan / Takip Edilmeyen Kullanıcılar Aracı’ altındaki kullan butonuna basın ve karşınıza gelen sayfada sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen kullanıcılar yer alacaktır. Ve onların takibini kolayca bırakabileceksiniz.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın;  

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın