İnstasize Ve Repost Nasıl Yapılır

İnstasize Ve Repost Nasıl Yapılır

İnstasize ve Repost Nasıl Yapılır?

Instagram’ın hayatımıza girmesiyle birlikte pek çok kullanıcı çok kısa bir zaman aralığında kendisini görsel anlamda ifade etme şansı buldu. İnstagram, hem kişiye özel hem de kurumsal anlamda yaptığınız tüm paylaşımların süratle tüm dünya ile paylaşıldığı, alanınızdaki moda ve trendleri takip ederken, iş gelişimi hakkında teknik detaylar ve fikirler de öğrenebildiğiniz bir mega data havuzu haline geldi. Bünyesine eklenen daha fazla aplikasyon sayesinde kullanıcı odaklı bir uygulama olma özelliğini de korumaya devam etti.

İnstagram, kişisel çalışmalarınız ile birlikte global anlamda pek çok kurumun viral ve reklam kampanyaları için de kullandıkları yaratıcı bir platform haline gelmiştir. Ayrıca ilgi çekici çalışmaların, yapılan tag’ler dışında farklı seçeneklerle de tüm dünyadan takipçilerin beğenisine sunulması da mümkündür. Bu konuda belirleyici olan aplikasyon özellikleri arasında instasize ve repost gelmektedir. Peki, instasize ve repost nasıl yapılır?

Instasize Nedir? Nasıl Yapılır?

Beğenilen paylaşımların diğer kullanıcılarla buluşması önemlidir. Fakat paylaşımlarımızda son sözün kendimize ait olmasını istediğimiz durumlar olabilir. Instasize sayesinde, kullanıcılar instagram ‘da çektikleri fotoğrafları croplamaksızın paylaşma imkânına sahip olabilirler. Bu durum her ne kadar instagram ‘ın kare fotoğraf özelliğini bozmuş olsa da; kırpıldığı zaman anlamsız hale gelebilecek fotoğrafların orijinaline, duygusuna ve dokusuna uygun olarak paylaşılabilmesine olanak tanımaktadır. Özellikle fotoğraf sanatıyla uğraşanlar ve çalışmalarını geniş ekranda göstermek isteyenler için instasize, kullanıcı isteği doğrultusunda fotoğraf paylaşımına olanak tanıması açısından önemli bir özelliktir.

Repost Nedir? Nasıl Yapılır?

Instagram’ın işlevselliğini arttıran bir diğer özellik ise repost’tur. En kolay tabirler, daha önce paylaşılmış bir fotoğrafın yeniden paylaşılması demektir. Bu sayede hem kendinizin hem de takipçilerinizin fotoğraflarını yeniden paylaşabilir ya da güncel koşullara göre hatırlatmada bulunabilirsiniz.

Takip ettiğimiz kişilerin beğendikleri fotoğraflar da, instagram’da öneri listesinde karşımıza çıkmaktadır. Güvenilir bir repost uygulaması sayesinde sağlıklı repost yapabilme şansınız vardır. Tabi burada önemli olan üçüncü şahıs uygulamalarının “güvenilir” olmasıdır. Bu konu için Insta Repost ya da Repost uygulamalarını kullanabilmeniz mümkündür.

Repost yapmak, instagram üzerinde yapmış olduğunuz etkinliği de arttırarak sizin paylaşımcı yönünüzü arttırmakta ve bu sayede daha fazla takipçi kazanmanızı sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın