Instagram’da Beğeni Arttırma Yöntemleri

Instagram’da Beğeni Arttırma Yöntemleri

Instagram daha çok kişisel paylaşım yapan insanlar tarafından kullanılsa da, bazı işletmeler için de, pazar niteliğindedir. Buradan satışlarını yaparlar ve her yeni müşteri onlar için daha fazla kazanç demektir. Bu yüzden de, özellikle bu tür hesaplar için, beğeni ve takipçi sayısı oldukça önemlidir. Bazı kişiler gibi sizler de çok resim paylaşmanıza rağmen, beklentinizin aşağısında beğeni sayısı alıyorsanız aşağıda bahsedeceğim yöntemleri uygulayarak Instagram beğeni sayınızı artırabilirsiniz. İşte o yöntemler:

1- Öncelikle Etiket Kullanın
Etiketler bir diğer adıyla hastagler anahtar kelimelerin kategorileştirildiği basit bir yöntemdir. Bu durum, paylaşımlarınızın başkaları tarafından tanınmasını ve paylaşımlarınızda çok beğeni almanızı sağlar. Yani paylaşımlarınız da ne kadar fazla sayıda etiket kullanırsanız paylaşımlarınızı görüntülenme oranını da arttırırsınız.
2- Fotoğraflarınızı Filtreleyin
Fotoğraflarınızı filtreleme işlemi uygulayın. Fotoğraflarınızı işleyebilmeniz için bunlar için hazırlanan yardımcı uygulamaları kullanın. Bu yardımcı uygulamalar ile, fotoğraflarınıza efektler ekleyip, daha cazip hale getirin.
3 – İnsanlara Merak Uyandıracak Fotoğraflar Paylaşın
Doğru fotoğraf paylaşın. Çünkü fotoğraflarınızın kalitesi Instagram’da beğeni sayınızı artırır.
Aileniz ve arkadaş çevrenizle fotoğraflarınızın paylaşımını yapın.
Özel paylaşımlarda bulunun.
Evcil hayvanlarınız varsa resimlerini paylaşın.
Sürekli olarak yemek fotoğrafları paylaşmayın.
Fotoğraflarınızın birleştirmesini yaparak paylaşın.
4 – Çevrimiçi Olun Paylaşımlara Özen Gösterin Kendi Çevrenizi Oluşturun.
Instagram topluluğunda aktif bir kullanıcı üyesi olun.
İnsanların profillerini dolaşın paylaşımlarını beğenin.
5 – Zamanı Önemseyin.
Fotoğraflarınızı doğru zamanda paylaşın.
Kendinize uygun olan zamanı belirleyin.
Paylaşımlarınızı ardından çevrimiçi olun ve takipçilerinizin fotoğraflarına yorum yapın ve dikkatlerini çekin.
6 – Hesaplarınızı Diğer Sosyal Medya Hesaplarınıza Bağlayın.
Bu işlemi yapmak bir dakikanızı bile almaz Böylelikle paylaşımlarımızın daha geniş bir kitleye ulaşmasına katkı sağlarsınız.
7 – Sürekli Farklı Uygulamalar Kullanın.

Instagram takipçi hilesi sitelerini ve uygulamalarını araştırın ve en güvenilirlerin listesini çıkarın. Bunu yapabilmeniz için öncelikle Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Daha sonra hesabınızdan onay vermeniz istenecektir.
Başkalarının fotoğraflarını beğenin. Böylece bu işlemler sonucunda puan biriktirerek toplayarak bu puanları harcayabilirsiniz. Fakat biraz temkinli olun ve çok gerçek dışı fotoğrafları beğenmeyin. Çünkü takipçilerinizi keşfet sekmesinde sizin beğendiğiniz fotoğraflar görünebilir.
Instagram beğeni arttırma yöntemlerini sizler için ele aldık. Bu yöntemleri uygulayarak Instagram paylaşımlarınızın beğeni sayısını arttırabilirsiniz.

#instagram #begeni #arttirma #yontemleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın