İnstagram Takipçi Kazanmak İçin Neler Yapılabilir?

İnstagram Takipçi Kazanmak İçin Neler Yapılabilir?

Sizlerde Instagram takipçi arttırmak istiyorsanız, aşağıda sayacağım ipuçlarıyla Instagram takipçi sayınızı kolaylıkla artırabilirsiniz.
Çektiğiniz Her Resmi Hesabınızda Paylaşmayın.
Takipçi sayısını arttırmak için öncelik rastgele paylaşım yapmamaktır. Çekilen her içerikten ziyade kaliteli içeriklerin paylaşılması ve resimlerin buna uygun hale getirilmesi gerekmektedir.Bununla birlikte, değişik sizler için önem arz eden ve sizler için az da olsa hikayesi olan bir şeyleri anımsatan resimleri çekip yüklemeye özen gösterin. Resimlerinizi telefonda biriktirip Hepsini aynı anda yüklemeyin. Belirli zaman aralıklarıyla takipçilerinizi boğmamak için yükleyin. Yani düzenli ve özgün içerik oldukça önemlidir. Fotoğrafları zaman yaymak en önemli uygulamadır.
Beğendiğiniz Resimleri Dikkat Edin.
Çektiğiniz ya da çekeceğiniz resimleri Sizlere fikir vermesi açısından Instagram’da bulunan popüler resimler bölümünü inceleyin ve beğeni sayısı fazla olan resimlerin taklidini yapmadan ilham alın. Analitik site üzerinde paylaşmış olduğunuz resimlerin hangisinin çok beğenildiğinin takibini yapın.
Popüler Etiketleri Kullanın.
Instagram kullanıcıları da Twitter’da olduğu gibi etiket kullanmayı çok sevmektedirler. Resimlerde etiket kullanmak demek o kişinin o resmi bulabilmesi anlamına gelmektedir. Sizlerde etiket kullanın.

Başkalarını Takip Edin.
Başkaları tarafından takip edilmek istiyorsanız sizde başkalarını takip edin. Fakat takip edilmek istemiyorsanız siz de başkalarına takip etmeyin. Sosyal medyanın günümüzdeki gücüne inanıyorsanız ve sosyal medya üzerinden bir topluluk kurmak istiyorsanız bir an önce bir yerden başlamanız gerekmektedir.

Lokasyonunu Etiketleyin.
Resimlerimizi kategorize etmenin bir diğer yöntemi de paylaşımını yaptığınız resimleri lokasyonunu eklemektir.Daha önce çekilmiş fotoğraflar eğer ekli ise ve etiketlenmişse bu yerde ki fotoğraflarda gözükmektedir. Bu yüzden sizde çektiğiniz fotoğrafı mutlaka etiketleyin. Lokasyon bilgisi sayesinde fotoğraflarınız geniş kitlelere bu sayede yayılacaktır.
Başkalarının Profilini Beğenin Ve Sizlerde Yorum Yapın
Kullanıcıların merakına çekmek için yapılması gereken en kolay yol bu kişilerin paylaştıkları resimlere yorum yapmak ve beğenmektir. Sizlere yazının başında da dediğim gibi hiçbir kimseyle irtibata geçmek istemiyorsanız, hiçbir resmi beğenmeyin ve yorum yapmayın. Ayrıca buna ek olarak gereksiz yere yorum ve beğeniler yaparak da işi abartıp istenmeyen kişiler arasına girmeyin.
Sizler için Instagram takipçi sayısını artırabilmek için bazı ipuçları vermek istedim. Sizler de bu ipuçlarına dikkat ederseniz takipçi sayınızı kolayca artırabilirsiniz.

#instagram #takipci #kazanmak #icin #neler #yapilabilir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın