Instagram Takipçi Kasma

Instagram Takipçi Kasma

Instagram Takipçi Kasma

Instagram, günümüzde en yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Fotoğraf paylaşma üzerine dayalı olan paylaşım sitesi, özellikle Facebook şirketi tarafından satın alındıktan sonra çok fazla gelişme göstermiştir. Sitenin kullanıcı sayısı da, bu zamandan sonra oldukça artmaya başlamıştır.

Instagram kullanıcıları için özellikle takipçi sayıları ve fotoğraflarına gelen beğeni sayıları oldukça önemli olmaktadır. Bu noktalar Instagram üzerindeki profillerin popülerlik seviyesini ifade ettiği için, insanlar için de son derece önemli olmaktadır. Birçok insan Instagram üzerinde daha fazla takipçi kazanmak için uğraşmaktadır. Elbette takipçilerin gelip kendiliğinden size bulmasını beklemek doğru bir hamle olmayacaktır. Bu yüzden Instagram üzerinden takipçi kazanmak için bazı işlemler yapmanız gerekebilir. Instagram takipçi kasma işlemi için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler vardır. Bu yöntemlerle gerek kısa bir süre içinde, gerekse de saniyeler içinde birçok takipçi kazanabilirsiniz.

Mutlaka Etiket Kullanın
Instagram üzerinde takipçi kazanabilmek için uygulayabileceğiniz en bilindik yöntem, fotoğraf paylaşırken etiket kullanmanızdır. Instagram sitesinin etiket kullandırmasının esas sebebi, aynı etiket altında binlerce profilin toplanabilmesidir. Attığınız bir etiketin aynısını kullanan bir başka profil, sizin attığınız fotoğrafı görebilmektedir. Böylece binlerce hatta milyonlarca kişi etiket sayesinde fotoğrafınızı görebilir ve sizi takip edebilir. Bu yüzden fotoğrafların altına ne kadar çok etiket kullanırsanız, o kadar çok takipçi yapabilirsiniz.

Diğer Sosyal Medya Hesaplarınızda Profilinizi Paylaşın
Instagram’da daha fazla takipçiye seslenebilmek için Instagram profilinizi diğer sosyal medya hesaplarında paylaşın. Twitter ve Facebook gibi sitelerde Instagram linkinizi paylaşabilir ve diğer sosyal medya platformlarındaki takipçilerin sizi Instagram üzerinden de takip etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Instagram üzerinde paylaştığınız fotoğrafların zamanı da oldukça önemlidir. Özellikle Instagram üzerinde kullanıcıların yoğun geçirdiği bazı vakitler bulunmaktadır. Fotoğrafları bu süreler içinde paylaşırsanız, keşfet diye belirttiğimiz kısımda fotoğraflarınızı daha fazla kişinin görmesini sağlayabilirsiniz.

Yer Bildirimi
Tıpkı kullandığınız etiketler gibi, paylaştığınız fotoğraflarda yer bildirimi yapmanız da daha fazla takipçi kazanmanızı sağlayabilir. Sizin yer bildirimi yaptığınız aynı yerde yer bildirimi yapan herkes yine sizin fotoğrafınızı görebilir. Aynı zamanda yer bildirimi yaptığını yere ilgi duyan ve Instagram üzerinde aratan herkes sizin fotoğrafınıza ulaşabilir. Ancak bu işlemler için profilinizin herkese açık konumda olması gerekir. Profiliniz gizli olduğu sürece fotoğraflarınızı sizi takip etmeyen kimse göremez. Bu bakımdan gerekli takipçi sayısına ulaşana kadar hesabınızı herkese görünür yapmanız gerekmektedir.

En Kolay Çözüm Takipçi Siteleri
Instagram üzerinde hızlı bir şekilde takipçi kazanabilmek için bazı takipçi siteleri kurulmuştur. Bu sitelerde belli takipçi paketleri yer almaktadır. Belli bir ücret karşılığında sizlere bu paketler sunulmakta ve saniyeler içinde binlerce takipçi yapabilmeniz sağlanmaktadır. Bu şekilde kazandığınız takipçilerin hepsi gerçek kişiler olmaktadır. Bu siteler aynı zamanda günlük belirli bir kredi sunmaktadır. Bu kredi sınırında ücretsiz olarak takipçi kazanabilmek de mümkündür.

#instagram #takipci #kasma

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın