İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Birçok İnstagram kullanıcısı takipçi sayılarını attırarak, daha çok kişiye ulaşma çabasına giriyor ve durum böyle olunca yeni bir pazar ortaya çıkıyor. Bu ihtiyacın doğması ile birlikte piyasada birçok İnstagram takipçi  siteleri de çoğalmıştır. Bununla birlik de birçok yazılım da piyasaya sürülmüştür. Bu tür yazılımlar, İnstagram’ın 2016 yılında yeniliğe gitmesi ile birlikte kullanılamaz bir hal almıştır. İnstagram’ın api sisteminde yaptığı bu değişiklikler sonucunda yeni yazılımlar geliştirilmiştir.
Yeni sistem yazılımlar da, kullanıcılardan ID ve Password bilgilerinin girilmesi istenmektedir ve bu durum birçok kişinin kafasında soru işaretleri bırakmıştır. Haklı olarak giriş bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar, İnstagram takipçi arttırmak için farklı yollar aramaktadır. Bu aşamada belirtmek isteriz ki, İnstagram takipçi hilesi yapabilmeniz için, kullanıcı adı ve şifrenizi paylaşmanız gerekmektedir.

Hangi siteden İnstagram takipçi hilesi yapacağınız bu süreçte oldukça önemlidir. Bu işi yıllardır layığı ile yapan siteler olduğu gibi, kötü niyetli kişiler de ne yazık ki bulunmaktadır. Bu yüzden hangi sitenin yazılımını kullanacağınızı çok iyi seçmelisiniz. Kullanacağınız sitenin kullanıcı yorumlarını farklı forum tarzı platformlarda araştırabilirsiniz. Bunun yanında forum sitelerinde kullanıcılarına sorunsuz hizmet veren kişi veya kurumları da bulup, bu konuda hizmet alabilirsiniz.
Telefonunuza yüklenen ve İnstagram hesabınızı sizin adınıza yöneten bazı uygulamalar da mevcuttur. Bu tür programlar, sizin adınıza paylaşımlarda bulunur ve farklı kişilerin profillerini takibe alır. İnstagram’da bu tür yazılımlar yüzünden hesabını kaybeden birçok kullanıcı bulunmakta. Bu yüzden her bulduğunuz yazılımı denemeniz, sizin için istenmeyen sonuçlar doğurabilir.
İnstagram takipçi hilesini kullandınız ve istediğiniz sayılara ulaştınız mı? Bu aşamadan sonra, sizi takip eden kullanıcıların, takipten vazgeçmemesi kalıyor geriye. Takipçilerinizi kaçırmamak için, fırsat buldukça kaliteli paylaşımlarda bulunmalısınız. Ayrıca, paylaşımlarınız da mümkün olduğunca seviyeli olmanız da, sizin için bir avantaj olacaktır. Çoğunluk olarak seviyesiz paylaşımlar, birçok kullanıcıyı rahatsız edebilir. Sizi takip eden kullanıcıların paylaşımlarına ilgili olmanız da, takipçilerinizin ilgisini çekecektir. Böylece sizi takip eden kullanıcı sayısında düşüş olma ihtimali oldukça azalacaktır. #instagram #takipci #hilesi #nasil #yapilir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın