Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır? 3

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır? 3

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram son yıllarda oldukça gelişme göstererek kullanıcı sayısını bir hayli arttırdı. Sosyal medya siteleri arasında belirgin bir yere sahip olan Instagram, fotograf ve video uygulamaları ile kullanıcıların vazgeçilmez uygulamalarından biri haline gelmiştir. Instagram uygulamasının tutulmasından sonra Instagram uygulamasına benzer birçok uygulama ortaya çıksa da hiçbiri Instagramın yerini tutamamışlardır.

Instagramın tutulmasını sağlayan en belirgin özellik görsel içeriklere ağırlık vermesinden kaynaklanmaktadır. Görsel içerikler metinse içeriklere göre daha fazla rağbet görmektedir. Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri daha çok metinse paylaşımlara ağırlık verdikleri için Instagram bu iki sosyal paylaşım sitesinden çok sonra kurulmuş olsa da bu iki sosyal paylaşım sitesinin kullanıcı sayısına ulaşmış hatta geçmiştir diyebiliriz.

Instagramda kişiler sayfalarında herhangi bir fotoğrafı yükleyerek yüklemiş oldukları fotoğrafların beğenilmesi durumunda sayfalarının popülaritesi artmaktadır. Instagramın kurulduğu ilk zamanlarda böyle bir uygulama yoktu ancak daha sonraları popülaritenin artması durumu ortaya çıkınca kişiler kimlerin neleri beğendiği ya da hangi paylaşımın çok beğeni aldığı konusuna dikkat etmeye başladılar. Bu durumda Instagramın kullanım sayısını her geçen gün arttırmıştır.

Birçok Instagram kullanıcısı Instagramda takipçi sayısı fazla olan kişilere özenmekte ve kendilerinin de çok sayıda takipçisi olmasını istemektedir. Bu nedenle bazı kişilerin takipçi sayısının fazla olması için sosyal çevreleri bu duruma yeterken bazıları için kısıtlı bir sosyal çevre nedeni ile takipçi sayısı onları tatmin edecek sayıya çıkamamaktadır. Bu nedenle Instagramda takipçi hileleri gün yüzüne çıkmıştır. Peki, Instagram takipçi hilesi nasıl yapılır?

Instagram takipçi hilesi ile kullanıcılar kısa sürede birçok takipçiye sahip olabilir ve popülaritesini arttırabilir. Takipçi hilesi programı ile sistem üzerinden kayıt yapılırken sistem kullanıcılara 150 kredi vermektedir. Bu kredi boyunca istedikleri kişileri takipçi olarak seçebilmektedirler. Kredi bittiğinde yeni bir kredi almak için başvuru yapmak gerekecektir. Instagram hesabı için takipçi programlarının satın alınması ile birlikte birçok takipçiye sahip olunabilir ancak bir çok kullanıcı bu takip programlarında yer alan kişilerin gerçek olup olmadıklarını merak etmektedir. Takip programlarındaki kişiler gerçekten de gerçek Instagram kullanıcılarıdır. Bu nedenle gerçek kişileri takipçi olarak atayabilmek bu program ile mümkündür. Ayrıca takip programların da bulunan kişiler kullanıcıları takip etmeyi bıraktıklarında program otomatik olarak listeden çıkararak kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Instagram takip programının sistem üzerine eklenmesi ile birlikte kullanıma başlamaktadır. Bu kullanım için kurulan programlar kesinlikler bilgisayarlarda yavaşlama gibi bir sorunu ortaya çıkarmamaktadır. Kişilere de kontrol dışı mesajlar göndermemektedir. Eğer ki bu takipçi hilesi programını kullanan kişilerin paylaşımları kaliteliyse zaten takip programı ile gelen kişiler bundan büyük keyif alacaklardır. Bunun için paylaşımların kalitesinin de yüksek olması gerekmektedir. Instagram takipçi hilesi programı ile sosyal çevresi çok fazla geniş olmayan kullanıcıların paylaşımlarının daha geniş çevreye yayılması sağlanarak popülerliklerinin artmasını sağlamaktadır. Bu sayede Instagram kullanımı daha güzel ve keyifli bir hale gelmektedir.

#instagram #takipci #hilesi #nasil #yapilir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır? 3 (2 Yorum)