Instagram Takipçi Hilesi 2

Instagram Takipçi Hilesi 2

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram 2010 yılının Ekim ayı içerisinde Kevin Systrom ve Mike Krieger ortaklığı tarafından ilk olarak IOS tabanlı işletim sistemli akıllı telefon ( iPhone ve iPad ) için geliştirilmiş ve sahip olduğu kaliteli fotoğraf filtreleri, sosyal ağ özellikleri sayesinde kısa zamanda oldukça popüler bir fotoğraf, video paylaşım uygulaması olmuş sosyal medya hesabıdır. Instagram ilerleyen yıllarda ANDROID tabanlı işletim sistemli akıllı telefonlar için ( günümüzde kullanılan Samsung, LG vb. ) ve Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonlar için ( Nokia Lumia vb. ) geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Instagram da arkadaşlarınızı kolaylıkla bulabilir, takip edebilir ve yaptığı paylaşımları, fotoğrafları ve videoları dakik olarak görebilir, kendi özel anlarınızı paylaşabilirsiniz.

Eğer Instagram hesabınızı bilgisayarlarınızdan kullanmak isterseniz herhangi bir web tarayıcısı üzerinden Instagram’ın resmi web sitesini ziyaret ederek bilgilerinizi girip ziyaret edip, bilgisayar platformu üzerinden de kullanabilirsiniz. Instagram da ne kadar çok takipçiniz var ise, daha çok kişiye ulaşabilir ve paylaşımlarınızı bildirebilirsiniz Instagram takipçi hilesi sayesinde de pek çok kişiye ulaşabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusu ile ön plana çıkarılan farklı çalışmaları inceleyebilir ve kendinizi de ön plana koyabilirsiniz. Hem sosyal medyada aktif olabilmeniz için, hem de fotoğraflarınız ve videolarınızı daha çok kullanıcıya ulaştırabilmeniz için önemli bir çözüm kaynağı olan Instagram takipçi hilesi ile bu yollara ulaşmanız mümkündür.

Bu takipçi hilesi sayesinde tamamı ile doğru kullanım mevcuttur. Yani hiç bir şekilde sahte kullanıcı içermez. Bu hileyi kullandığınız takdirde takipçilerinizi çoğaltacaksınız ve popüler olma yolunda daha hızlı ilerleyeceksiniz. Tamamı ile gerçek kullanıcılar tarafından takip edilmenize olanak sağlayan bu tarz hileleri kullanmak için basit bir kaç adım işlemeniz yeterli olacaktır. Google üzerinde birden çok veri tabanı içeren Instagram hileleri mevcut. Takipçi hilesini bulmak için yine internetinizi kullanabilirsiniz. Bu hile sayesinde takipçi kasmak ile beraber kalmayıp aynı zamanda fotoğraflarınızı beğendirebilir hem de daha çok kitleye ulaşmanız mümkündür. Kullanıcılara geriye kalan tek şey online olarak kendilerini ön plana çıkarmaktır.

Bu tarz programları kullanmanın günümüze kadar herhangi bir siber olarak suç işlendiğinin örneği yoktur. Sadece bazı kullanıcılar bu durumdan rahatsız olabilirler. Sizi takip etmeyen insanlar takibe başlayacak ve bundan geçici bir süre boyunca haberdar olmayacaklardır. Daha sonrası içerisinde rahatsız olan kullanıcılar sizi takip etmeyi bırakabilirler. Bu şekilde hileyi kullanabilmeniz için 2 farklı yöntem bulunuyor. İnternetinizden girdiğiniz hile içeren site de üyelik almanız gerekmektedir. Daha sonra size belirli miktarda bonus verilecektir. Bu bonus ile size verilen takipçi sayısı ile hilenizi kullanıma sunmanız mümkündür. Daha sonrasında arkadaşlarınızı bu siteye kendi domain adresinizden kayıt ettirerek yine bonus kazanabilir ve bu şekilde yeniden takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise belirli miktarda nakit ücret ödeyerek bu sitelere, size sunulan kullanıcı sayısını aktif hale getirerek yine takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

#instagram #takipci #hilesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın