Instagram Takipçi Hileleri

Instagram Takipçi Hileleri

Instagram Takipçi Hileleri

Instagram Nedir?
Son zamanların en çok kullanılan ve en çok fotoğraf paylaşılan sosyal ağ uygulaması Instagramda en merak edilen konulardan biri de hile ile takipçi sayısının arttırılabilir olmasıdır. Web sayfalarında ve Google arama motorlarında en çok aranan metin takipçi hileleri ve fotoğraf beğendirme hileleri olmuştur. Tüm özel anlarınızı paylaşabileceğiniz arkadaşlarınızla eğlenceli sohbetler geçirebileceğiniz Instagramı telefonlarınıza çok kolay indirerek kendinize bir hesap açabilir be kullanmaya başlayabilirsiniz.
Aynı anda birden fazla arkadaşınızla mesajlaşabilir, video paylaşabilirsiniz. Instagramda ayrıca yer bildirimi, etiketleme özelliği gibi durumlarda mevcuttur. Ayrıca paylaşacağınız fotoğraflar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin fotoğraflarınıza efektler verebilir, üzerine yazılar yazabilirsiniz.

Nasıl yapılır ve nelere dikkat edilmelidir?
Bu makalemizde size Instagramda takipçi hilesi nasıl yapılır anlatmaya çalıştık. Öncelikle Instagram hesabınızı açın. Ekranınızda ilk önce gönderiler, takipçiler ve takip edilenler adı altında ilk ana sayfa açılacaktır. Buradan kaç tane takipçiniz olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. Şimdi Google chrome web tarayıcısına www.silvertakip.com yazın. Buradan Instagrama giriş yap butonuna tıklayarak giriş hesabınızla giriş yapın. Kullanıcı adı alanına hesabınıza ait kullanıcı adınızı ve bu kullanıcı adınızın sahip olduğu şifreyi girerek giriş yapmalısınız. Giriş yap dediğiniz anda size doğru giriş yapıldı veya giriş başarılı uyarı mesajını verecektir.

Karşınıza Takipçi Kazan butonu gelecektir. Bu butona istediğiniz kadar basarak takipçi kazanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta istemediğiniz kişilerin bile sizi takip edeceğidir. Size uyarı gelene kadar takipçi kazan butonuna tıklamaya devam edin. Tıklama boyunca size yukarıda takip eden kişilerin bilgileri gelecektir. Web sayfalarında gezen günde 500 ila 600 takipçi kazanın şeklindeki haberlere itibar etmeyin. Çünkü bir gün içerisinde kazanılabilecek takipçi sayısı en fazla 50 ila 60 arasında olmaktadır. Takipçi kazanma adına güvenmediğimiz sitelere kesinlikle girmeyin aksi takdirde hesabınız çalınır ve bir daha kullanamaz hale gelirsiniz.

Sizin adınıza ayrıca kötü paylaşımlar yaparak sizi mahcup edecek utandıracak durumlara düşürebilirler. Evet, şimdi kazandığınız takipçileri görmek için Instagram hesabınızı tekrar açın ve ilk başta yapmış olduğumuz kontrolde aynı sayıda takipçi olmadığını ve butona bastığınız kadar takipçi sayısı kazandığını göreceksiniz. Takip ettiklerim bölümünde sayısı artmış olabilir. Oraya girip takip etmek istemediğiniz kullanıcı veya sayfaları takibi bırak diyerek kaldırabilirsiniz. Bu şekilde hile yaparak arttırdığınız takipçi sayısından sonra Instagram şifrenizi çalınmaya karşı değiştirmeniz iyi bir önlem olacaktır.

Siz bu işlemleri yaptıktan sonra dahi takipçi sayınız artabilecektir. Biz burada herhangi bir program kullanmadan takipçi sayınızı arttırmaya çalıştık. Neden program kullanmadık. Çünkü indirilen programlarla birlikte gelen virüsler telefonlarınıza zarar vererek onların çökmesine ve bir daha kullanılamaz hale gelmesine neden olmaktadırlar. Anlatmış olduğumuz bu Instagram takipçi hileleri arttırma yöntemi denenmiş ve başarıya ulaşılmış bir yöntemdir.

#instagram #takipci #hileleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın