Instagram Takipçi Arttırma

Instagram Takipçi Arttırma

Instagram Takipçi Artırma

Instagram fotoğraf paylaşmaya en uygun sosyal uygulama sitelerinden biridir. Özellikle filtreleme özelliğinin bulunması kişilerin fotoğraf paylaşma isteklerini de artırdığından dolayı Instagram oldukça popüler bir uygulamadır. Uygulama kullanımı oldukça basit olsa da ilk defa kullanacak kişiler için biraz karışık gelebilmektedir. Instagramı internete girebildiğiniz tüm cihazlardan kullanabilirsiniz. Fakat fotoğraf yükleme işlemlerini kullanıcılar genellikle akıllı telefonlar üzerinden yapmaktadır. Instagramda önemli olan fazla takipçiye ulaşabilmenizdir. Fazla takipçiler sizin gönderilerinizin çok daha fazla beğenilmesini ve yeni takipçiler bulmanızı sağlayacaktır.

Instagram takipçi artırma için sizlerde farklı yöntemleri deneyebilirsiniz elbette. Bu yöntemlerden en kolayı ise hileli takipçi yöntemleridir. Fakat eğer kalıcı takipçilere sahip olmak istiyorsanız kendi emeğiniz ile bir başarı elde etmeye çalışmalısınız. Peki, Instagram takipçilerinizi artırmak için neler yapabilirsiniz?

Çekici Fotoğraflar Yükleyin
Instagram fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz bir sosyal medya sitesidir. Genellikle kişiler sizleri çektiğiniz fotoğraflardan tanımaya çalışırlar. Bu nedenle çekici ve farklı fotoğraflar paylaşamaya özen göstermeniz takipçilerinizin artmasına yardımcı olacaktır. Özellikle kişiler farklı mekânlarda çekilen fotoğrafları çok daha çekici bulabilmektedir. Profilinizi sürekli canlı tutmanız sizlere fazlasıyla takipçi kazandıracaktır. Instagramın dikkat çekici özelliklerinden biri de fotoğraf düzenleme ve filtreleme uygulamalarından yararlanabilmenizdir. Filtremeler abartılı olamayacak şekilde renkleri canlandırmak için kullanmanız sizlere daha doğal bir görünüm kazandıracağından dolayı takipçileriniz sizi daha çok merak edecektir.

Yer Bildirimleri Yapın
Popülerliğinizi artırmak için daha çok sosyal olmaya çalışmalısınız. Bu nedenle her zaman farklı mekânlara gidip buraların yer bildirimini yapmanı size artı puan kazandıracaktır.

Doğru Hashtag Çok Önemli
Instagramda kullanabileceğiniz hashtag sınırlı sayıda olmasına rağmen oldukça fazladır. Bu nedenle tüm hashtag sayınızı doldurmak yerine paylaşımınız ile uygun olan en popüler hashtagları kullanmaya özen göstermenizde fayda vardır. Özellikle hashtag kullanımı takipçilerinizin artması için sizlere her zaman artı puan olarak geri dönecektir. Eğer bir doğa fotoğrafı paylaşıyorsanız “doğa, çiçek,” vs gibi kısa ve paylaşım ile anlamlı olan hashtagları kullanamaya özen göstermelisiniz.

Hikâyeler Bulun
Paylaşım yaptığınızda yalnızca hashtag kullanmak yerine çok uzun ve sıkıcı olmayan fakat okunması da keyifli olabilecek bir takım hikâyeler bulmaya özen göstermeniz takipçi sayınızı artırmanıza fazlasıyla yardımcı olacaktır. Özellikle anlatım yönü güçlü biriyseniz doğru kelimeler ile hoş hikâyeler anlatmanız paylaşımlarınızın zevkle takip edilmesini sağlayacaktır. Paylaşımlarınız beğenildikçe takipçi sayılarınız da artacaktır.

Popüler Kişileri Takip Edin
Instagram’da popüler olabilmek için sizinle uyumlu diğer popüler paylaşımları sıkı bir şekilde takip etmeniz ve bu sayfalarda düşüncelerinizi ifade edecek yorumlar yapmanız size takipçi kazandıracaktır.

#instagram #takipci #arttirma

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın