İnstagram Takipçi Arttırma Yöntemleri

İnstagram Takipçi Arttırma Yöntemleri

Günümüzde bilindiği gibi facebook tarafından satın alınan İnstagram mobil ve windows fotoğraf paylaşım uygulaması çok popüler bir hale gelmiştir. Bu uygulama sayesinde Story (hikaye) Fotoğraf  , Video paylaşımları yapılmaktadır. Şimdiki zamanda bir çok insanın kullandığı bu instagram isimli uygulamada 3 çeşit ek bulunmaktadır. Gönderi paylaşımı , Takipçi Sayısı ve Takip Edilenler olmak üzere. Gönderi paylaşımı profilinizde paylaştığınız fotoğraf & videoların adedidir. Takipçi sayısı ise sizi takip eden kullanıcıların sayısıdır. Takip edilenler ise sizin takip ettiğiniz başka kullanıcılardır. İnstagram’da popüler bir profile sahip olmak için yüksek takipçi sayınız bulunması gerekmektedir.

Bu sayede çevrenizde daha fazla dikkat çeker ve arkadaşlarınız arasında popüler bir profil oluşturabilirsiniz.  Peki takipçi nasıl kazanacağınızımı düşünüyorsunuz? Ücretli ve ücretsiz takipçi arttırma yöntemi vardır. Şayet ücretliyi pek tavsiye etmiyorum çünkü para ile takipçi alınmasına karşıyım.

Google’de bir çok ücretsiz takipçi arttırma sitesi varken para veripte almak tabiki saçma olur. Peki ücretsiz nasıl takipçinizi arttıracağınızımı düşünüyorsunuz? Google arama motoruna bu terimleri yazarak instagram takipçi , instagram takipçi arttırma , instagram takipçi kasma , instagram takipçi hilesi , instagram ücretsiz takipçi , instagram 1000 takipçi , takipçi hilesi , instagram follower , follow for instagram gibi kelimeleri googlede aratarak ücretsiz takipçi arttıracağınız websitelere ulaşabilirsiniz. Peki ya bunların hangisimi güvenli? evet bu konuya gelelim. Bir çok takipçi arttırma sitesi oraya giriş yapılan instagram hesaplarını hacklemektedir. Ve onları parayla satmaktadır. İnsanların emeğini parayla satmak ne kötü birşey değilmi? Ama biz Silver Takip olarak böyle birşey yapmıyoruz ve aksine karşıyız. Çünkü gelirlerimizi reklamlardan sağlamaktayız. İnsanların emeklerini çalmıyoruz. Bunun için Takipçi Arttırma sitesi arıyorsanız eğer giriş yapacağınız tek güvenli websitesi; https://popigram.net‘dur. Siteye linke tıklayıp yada Google’ye instagram takipçi kasma , instagram takipçi gibi kelimeler yazıp erişebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İnstagram Takipçi Arttırma Yöntemleri (2 Yorum)