Instagram Takipçi Artırma

Instagram Takipçi Artırma

Instagram Takipçi Artırma

Instagram özellikle fotoğrafların paylaşıldığı bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kişiler birbirinden farklı fotoğrafları paylaşabilmekte ve takipçilerini artırabilmektedir. Eğer Instagramı sürekli kullan biriyseniz takipçilerinizin fazla olmasını istersiniz. Ne kadar fazla takipçi o kadar fazla yorum ve beğeni anlamına geldiği için fazla takipçileriniz sizin popüler olmanıza yardımcı olacaktır.

Instagramda takipçilerin fazla olması kadar kalıcı takipçi olması da önemlidir. Bu nedenle mümkün olduğunca takipçilerinizi kendiniz edinmeye çalışmalısınız. Diğer sosyal medya araçlarının çoğunda da fotoğraf paylaşabilme imkânınız vardır. Fakat Instagramın fotoğraf çekmek için özendirmesindeki en büyük etkende fotoğrafların filtrelenebiliyor olmasıdır. Yani sizler profilinize bir fotoğraf yüklerken öncelikle fotoğrafınız profile yüklenmeden filtreleme ya da fotoğrafı düzenleyebilme özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz. Bu da çok sayıda kullanıcının Instagrama yoğun ilgisi olmasına neden oluyor.

Instagramda önemli konulardan biride takipçi artırma işlemidir. Eğer sizlerde fazla takipçiye ulaşmak isterseniz öncelikle diğer popüler olan profilleri incelemeye başlayabilirsiniz. Instagram takipçi artırma yöntemlerinden biri de doğru filtreleme yöntemlerini kullanmaktadır. Fotoğraflarınız üzerinde abartılı oynamalar yapmadan doğala yakın fakat parlaklık ve netliği iyi ayarlanan filtreleri kullanabilirsiniz. Instagramda takipçi artırmanın en kolay yollarından biri de doğru ve popüler hashtag kullanımıdır. Popüler olan hashtagleri kullanmanız daha fazla profilinizin ziyaret edilmesini sağlayacağı için sizi takip etmek isteyen kişiler de artacaktır. Eğer takipçilerinizin artmasını istiyorsanız hesabınızı gizli kullanmaya da dikkat etmelisiniz. Herkesin görebileceği bir profil takip etme isteği uyandırmayabilir. Nasıl olsa profilinizin açık olduğunu bilen kişiler arama yaparak da profilinizi inceleyebilir. Bu nedenle gizli profil kullanımı daha çok merak uyandırdığından sizi takip edecek kişiler de artacaktır.

Instagramda takipçi artırmak istiyorsanız fotoğraf paylaşımlarınızı da çok iyi ayarlamalısınız. Eğer profilinizde manzara ya da dekorasyon paylaşımları yapıyorsanız ara ara kendi fotoğraflarınızın olmasına da özen göstermelisiniz. Böylece insanlar sizi çok daha yakından tanıyabilecektir. Yalnızca fotoğrafları paylaşmayın, güzel mesajlar içeren sizi takip ede kişilerin okumaktan zevk alacağı paylaşımlarda bulunmaya çalışın. Instagramda yer bildirimi yaparak o çevrelerde olan kişilerin de takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram takipçi artırmanın yollarından biri de sizin de takipte bulunmanızdır. Özellikle hangi alana yönelik paylaşımlar yapıyor iseniz size hitap eden diğer profilleri takibe almaya özen gösterin. İnsanlarla iletişim halinde olun. Diğer profillere yorum yapmaya özen gösterin. Böylece insanlar kolayca sizin profilinize ulaşabilirler. Instagram takipçi artırmanın yollarından biri de güncel fotoğraflar paylaşmaya özen göstermektir. Özellikle bu paylaştığınız fotoğrafların bir hikâyesi olmasına da özen göstermeniz gerekmektedir. Böylece kişiler sizleri merak edecektir. Kullanacağınız dil açık ve net olmalı, yazım hataları yapmadan tıpkı bir hikâye okuyormuş havası içerisinde olmalıdır. Kişiler ile sohbet eder türde yazılar yazmanız size fazlasıyla takipçi kazandıracağından dolayı dil seçimine özen göstermelisiniz.

#instagram #takipci #arttirma

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın