Instagram Organik Takipçi Kasma

Instagram Organik Takipçi Kasma

Instagram hesabında daha fazla takipçi sayısına ulaşmak isteyen kişiler, paylaşımlarının altında bazı hashtagler kullanmakta, paylaşımlara yorumlar yaparak kişilerin takip etmesini istemekte ya da daha hızlı bir şekilde çözüm sunan uygulama ya da internet sitelerinden destek almaktadır. Öncelikle, takipçi sayınızı arttırabileceğiniz birçok internet sitesinin var olduğunu bilmelisiniz. Fakat bu internet sitelerinin hepsine birden başvuramaz ya da hepsine birden güvenemezsiniz. Bundan dolayı, en güvenilir, hesaplı ve aktif kullanıcı vaat eden internet sitelerine yönelmeniz gerekmektedir. Birçok internet sitesi kendi açtıkları bot hesaplardan size takipçi gönderdiğinden dolayı bunlar bir süre sonra size zorluk çıkaracak ve takipçileriniz tarafından da hoş karşılanmayacaktır. Bunun yerine tamamı gün içerisinde aktif olan kullanıcıların sizi takip etmesi konusunda çalışmalar yapmalısınız.

Instagram organik takipçi kasma konusunda, internet sitesi araştırması yaparken, kesinlikle size vaat edilen kullanıcıların aktif mi yoksa bot mu olduğunu öğrenmelisiniz. Bununla birlikte, daha önce hangi hesapta takipçi kasma işlemi yapılmışsa incelmek istediğinizi belirtmelisiniz. Bu hesapları inceledikten sonra kullanıcıların gerçek kişilerden oluştuğuna kanaat getirirseniz, siz de doğrudan işlem için talepte bulunabilirsiniz. İnternet sitelerinden yardım alacak kişiler, aynı zamanda hashtag kullanımı yaparak da organik takipçi elde edebilirler. Ancak bunun için profilinizin herkese açık hale getirilmiş olması gerekecektir.

Instagram organik takipçi kasma sonucunda elde edeceğiniz faydalara bakacak olursak, ilk olarak beğeni ve yorumlardan söz edebiliriz. Eğer paylaşımlarınız takipçilerinizin dikkatini çekerse, hem beğeni yapacak hem de yorumlar ile Instagram hesabınıza destek olacaktır. Organik takipçi sayınız bariz bir şekilde belli olduğundan dolayı mizah amaçlı ya da ticari amaçlı olarak kurulan instagram hesaplarından reklam teklifi de alabilirsiniz. Bu sayede sizler de Instagram üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın