Instagram Beğeni ve Takipçi Kazanmak İçin Tavsiyeler

Instagram Beğeni ve Takipçi Kazanmak İçin Tavsiyeler

Popüler sosyal paylaşım sitelerinden Instagram, şüphesiz birçoğumuz tarafından kullanılan uygulamalardan birisi haline geldi. Ülkemizde ve dünya genelinde yaygın olarak kullanılan platformda kullanıcılar için takipçi ve beğeni sayısı oldukça önemli faktörlerden biri. Takipçi sayınızın yüksek olması alacağınız beğeni sayısını arttıracaktır. Instagram takipçi sayısını yükseltmek için de çeşitli yolar vardır. Bunun için Instagram takipçi hilesi de yapabilirsiniz; ama biz bu yazımızda doğal yollardan beğeni ve takipçi kazanmayı anlatacağız.

1-) Hashtag Kullanımı: Instagram’da kullandığınız hashtagler (#) beğeni ve takipçi sayısını etkileyen oldukça önemli faktörler arasında yer almaktadır. Kullandığınız hashtagleri arayan kullanıcılar sizin paylaştığınız fotoğrafları da görebilecek ve beğeni alma ihtimalinizi arttırmış olacaksınız. Paylaştığınız resmin türüne uygun olan hashtagi seçmeniz de oldukça önemlidir. Örnek verecek olursak müzik ile ilgili paylaşım yaptığınızda #müzik #music gibi tagler eklemek sizin yararınıza olacaktır. Instagram da en çok kullanılan bazı hashtagler ; #Love , #Summer , #Tbt , #Me , #InstaGood , #InstaMood ‘dur.

2-) Popüler Konular: Gündemde ilk sıralarda yer alan konularda paylaşım yapmanız önemli faktörlerden biridir. Güncel olmak sizin her zaman bir adım önde olmanızı sağlayan kurallardandır. Google Trends uygulamasını bu aşamada kullanmanız yararınıza olacaktır.

3-) Düzenleme: Paylaşmayı düşündüğünüz içeriği önce gözden geçirerek ne gibi eksikleri var kontrol etmeli daha sonra mobil ve bilgisayar platformunda bulabileceğiniz fotoğraf kolaj uygulamalarıyla düzelterek paylaşmanız takipçi ve beğeni sayınızın artması adına artı faktörlerden olacaktır.

4-) Özel Yazılımlar: Instagram’da etkileşim almanın bir diğer yolu da özel olarak hazırlanmış ve kullanıcıların beğenisine sunulmuş program ve web siteleri. Bu tür uygulamalar sizi uğraştırmadan takipçi sayışınızı arttırmakta ve yüksek etkileşim almanızı sağlamaktadır. Uygulama mağazalarında veya internette arama yaparak instagram takipçi ve beğeni sayınızı arttırmaya yarayan bu türdeki yüzlerce uygulamaya ulaşabilirsiniz. Fakat bilmeniz gereken önemli bir konu da bu uygulama ve yazılımların bazılarının işe yaramadığı ve hesabınızı ele geçirmek için izin bilgisi istediğini de ifade etmemiz gerekir. Bu tür uygulamaları indirirken kullanıcı yorumlarını okumanız ve popüler olan instagram etkileşim aplikasyonlarını kullanmanızı öneririz.
Instagram takipçi arttırmak için size birkaç tavsiyede bulunduk. Bu listelediğimiz yöntemleri doğru bir şekilde uygularsanız kısa bir sürede sonuç alabilirsiniz.

#instagram #takipci #arttirmak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın