Amatör Ticaret Platformu İnstagram

Amatör Ticaret Platformu İnstagram

Kısa bir süre önce hayatımıza giren instagram birçok kişinin emek parasını kazandığı yer olmaya başladı. Amacı ilk daha çok insanların resimlerini paylaşması olan bu uygulama zamanla ticaret alanına giriş yaptı. Kimi kişi ve şirketler bunu çok profesyonel yapsa da bazı kişilerin boş durmamak için amatör olarak başladıkları işleri de kapsamaktadır.
Bu da amatör ticaret platformu instagram olarak adlandırılmasına sebep olmuştur. Ancak birçok kişi için yarar sağlayan bir uygulamadır. Çünkü çok değişik nesne ve materyallere ev sahipliği yapmaktadır. Doğru kullanım kısa süre de yararlı olacaktır. Tabi burada sadece satış yapmanız gerektirmiyor. Bazı nedenlerle yani kişisel bilgileriniz ya da düşünceleriniz ile yazdığınız yazılar ve paylaşımlar takipçi sayınızı arttırıp başka kişi ve firmalardan aldığınız reklam ve benzeri şeyleri paylaşarak da ücret kazanabiliyorsunuz. Bu da işin çokluğunu ve gerçekten bir amaca hizmet ettiğini göstermektedir.

Peki, siz amatör olarak başlasanız ne yapabilirsiniz?

Buna birçok ek iş söylenebilir. Hatta üzerine düşünülür, zamanla genişletirse aslında küçükten başlayıp zamanla genişletilir. Ama bunların hepsi takip gerektirir. Mesela pasta içini ele alalım. Şu an birçok kullanıcı bu işin içinde ve para kazanıyor, kazanmaya çalışıyor. Pasta da şekil şu an daha ön planda insanlar güzel, temiz gözüken pastalar almak istiyor. El becerisine bakıyor. Yani bu durumda eliniz gelişmiş olmalıdır. Ön plana birçok kullanıcı arasında çıkmak zor bir iş olacaktır. Ancak bunu sağlayınca bu durumun yararı ilerleyen süreleri de kapsayacaktır.

Birçok özel gün için birçok kişi instagramdan kullanıcılara bakmakta araştırmayı böyle yapmaktadır. Başka amatör iş olarak nakış, dikiş, örgü söylenebilir. Bu da bir başka iş imkânı sağlamaktadır. Ancak bu da pastacılık gibi kendini geliştirmeye bakmaktadır. Çünkü insanlar değişik şeyler görmek ve almak istemektedirler. Başka örnek işlerde şöyle; giysi satışı, değişik materyallerin satışı, kına, nikâh, nişan için özel yapılan materyaller, bazı cilt bakım ürünleri, uluslararası mağazaların online satışı için yerler gibi birçok alanı kapsayan geniş bir yerdir.

Bunların hepsi göz önüne alınınca tabi ki instagram amatörlere de yer açmaktadır. Bu da amatör ticaret platformu instagram olarak adlandırılmasını sağlamaktadır.

#amator #ticaret #platformu #instagram

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın